Наш телефон: +38 (068) 358 91 49           

      

statti

 

Система Embee LED – це Ваша додаткова економія до 70%

В кожному LED ліхтарі вбудований надійний Zigbee радіомодем, що працює в неліцензійному діапазоні частот 2,4 ГГц. Як український виробник, Embee радіомодем внесений до таблиці випромінювальних пристроїв, які дозволені до використання в Україні. Радіомодеми в ліхтарях, утворюють єдину локальну радіомережу, передаючи інформацію один через одного. Радіус дії одного радіомодема в ліхтарі до 500-800 метрів, а передаючи по ланцюжку, можна передавати сценарії індивідуального керування яскравістю LED ліхтарів на десятки кілометрів. Є можливість об’єднати в одну мережу лічильники електроенергії і контролювати миттєве споживання електроенергії LED ліхтарів, виявляючи несанкціоноване підключення.


Як споживач отримує додаткову економію електроенергії?

 

            Після встановлення ліхтарів, адміністратор системи бачить  на карті в ПО «E-SVITLO» всі ліхтарі встановлені в місті чи селищі. В паспорті ліхтаря, з карти, його можна присвоїти відповідній групі. Наприклад  групи «Перехрестя 85», «Перехрестя 75», «Пішохідний перехід»,   і так 175 різних груп. Кожній групі можна присвоїти добовий профіль яскравості з відповідною максимальною економією електроенергії .

           Наприклад для всієї групи «Пішохідний перехід» яскравість не повинна бути нижче 75%, відповідно для такої групи ліхтарів економія на електроенергії не більше 25%.  Інші не критичні ліхтарі, можна набирати в групи з можливістю встановлення профілю яскравості 10-30%. Тому економія електроенергії в таких групах буде 70-90%. Максимальна кількість ліхтарів в системі на один шлюз 1000-4000 шт. В шафах керування через мережу ліхтарів, адміністратор може подивитись 30 хв. профілі споживання по лініям ліхтарів, та оцінити рівень витрат на електроенергію, а також порівняти з розрахунковою економією, яка виставлена по групах. Система дуже проста в керуванні та дозволяє керувати як з WEB програмного забезпечення так і з смартфону.

 


8 років досвіду.   120 000 шт, радіомодемів Embee на ринку обліку електроенергії


ledled Основний компонент системи Embee LED, ліхтарі українських виробників в які вбудовуються контролери керування.   з вбудований радіомодемом Embee.     LED ліхтарі з контролерами можуть бути потужністю від 40 до 1000 Вт.


                                                 Практичне використання:      900 шт. LED ліхтарів в одній єдиній радіомережі на один шлюз Ethernet/Zigbee.

Характеристики системи Embee LED

- Максимальна кількість LED ліхтарів в одній локальній радіомережі 1000 шт.

- керування сценаріями індивідуальної яскравості LED ліхтаря в залежності від години доби та інтенсивності руху.

- контроль споживання електроенергії групи LED ліхтарів та індивідуально кожного ліхтаря.

- керування ліхтарями дистанційно з будь якого комп’ютера під’єднаного до інтернету.

- можливість вибору індивідуального сценарію керування групами ліхтарів. (по вулицях).

- автоматичне визначення інтенсивності руху на вулиці для групи ліхтарів, та присвоєння відповідного сценарію економії електроенергії для відповідної групи.

- графічна прив’язка ліхтаря до карти.

- Шлюз Zigbee/3G/Ethernet встановлюється в любому зручному місці локальної радіомережі LED ліхтарів, за допомогою якого через Internet можна вмикати/вимикати або керувати індивідуальною яскравістю ліхтаря. Шлюз дозволяє зберігати сценарії керування групами, та індивідуальними ліхтарями в групах. Захист радіомережі під паролем.

UC KTS smal
- додатковий компонент системи Embee® LED, лічильник електроенергії 3ф з реле вимикання групи ліхтарів, дозволяє отримати профіль навантаження 30 хв. інтервалів та контролювати миттєве споживання електроенергії групи ліхтарів. mtx 4k smal1l
- За допомогою програмного забезпечення, виконується керування Системою LED ліхтарів, встановлюються сценарії керування, індивідуально, та по групах. Задається базовий рівень економії 40-70% для певної групи чи всієї мережі. ПО дозволяє переглядати журнали графіків споживання груп ліхтарів в залежності від сценаріїв економії. soft

 LED ліхтарі + система індивідуального керування Embee® LED - це додаткова економія до 70% на оплаті за освітлення вулиць. Система Embee® LED це інструмент, яким замовник може сам визначати рівень своїх витрат та вибирати сценарії економії.
Приклад: Витрати на оплату за електроенергію в місяць 100 шт. LED ліхтарів потужністю 70Вт, при ціні 2.50 грн/кВт, складає ~ 1225 грн/міс. (середній час роботи 7 годин). Витрати на оплату спожитої електроенергії з системою Embee® LED індивідуального керування 100 шт ліхтарів складе 500 – 600 грн.
Економія, яку вносить система керування Embee® LED при керуванні ліхтарями, складає від 600 до 700 грн в місяць.
За додаткову економію можна покрити виплату відсотків запозичених коштів. Термін окупності LED ліхтарі + система Embee в порівнянні з LED ліхтарями без системи на 35-40% швидший.
Гнучкість та самоорганізація системи Embee® LED дозволяє поетапно розбудовувати мережу керування освітленням, купуючи LED ліхтарі невеликими партіями.

Переваги системи
- додаткова економія 40-70% на електроенергії, у порівнянні зі звичайним LED ліхтарем.
- індивідуальне керування яскравістю ліхтарів системи.
- на 40% скорочення терміну окупності.
- збільшення терміну експлуатації LED ліхтарів в 2-3 рази.
- дистанційний контроль профілю споживання групи ліхтарів.
- виявлення несанкціонованого підключення до електромережі.
- скорочення експлуатаційних витрат на обслуговуванні.

 

СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ПЛАТФОРМИ РОЗУМНОГО МІСТА:

ДОДАТКОВІ СЕРВІСИ, ЩО ОТРИМАЄ ГРОМАДА ЧИ МІСТО

1) Електричні лінії освітлення вдень під напругою, що дозволить продавати електроенергію в межах встрановленої потужності й отримувати дохід.

2) Можливість встановлення електричних зарядних станцій.

3) Можливість використовувати освітлення для керування попитом, взамін отримання нижчої ціни 1 кВт/год.

 

Flyer web systems2

КУПУЙ  УКРАЇНСЬКЕ!

ОБИРАЙ НАЦІОНАЛЬНОГО ВИРОБНИКА НАДІЙНИХ СИСТЕМ!!!


 

water1

water2

water3

water4

     Маючи великий досвід роботи з системами АСКОЕ наша компанія впроваджує систему зчитування показників на основі Zigbee мережі EMBEE в лічильники води. Враховуючи тенденції підвищення тарифів на водні ресурси та нові вимоги до обліку на енергоринку від Євросоюзу, автоматичний облік водних ресурсів в приватному секторі стане актуальним вже у найближчому часі.

 

Конструктор АСКОЕ

      Компанія "КТС-Інтек" має великий досвід постачання та розгортання систем АСКОЕ по принципу "Конструктор" в садових товариствах, кооперативах, багатоповерхівках (ОСББ). "Конструктор" дозволяє не закуповувати все обладнання одразу а починати з декількох лічильників (5 шт.), що дуже зручно та привабливо для організацій де немає багато вільних коштів а потреба в оновленні парку лічильників є. Співпрацюючи з нами такі об'єднання мають можливість організувати поетапну заміну старих лічильників та отримувати новітню систему АСКОЕ яка розгортається в комфортному для всіх темпі.

      Використання Zigbee мережі EMBEE в лічильниках електроенергії дозволяє користуватись надійною та стабільною системою вичитки даних та впроваджувати принцип "Конструктор". Універсальність мережі EMBEE дозволяє використовувати лічильники різних виробників на одному об'єкті - за вибором замовника.

 

 

Додаткову інформацію уточнюйте за телефоном +38 (068) 358 91 49

 

On-Line Prepaid.

    on line prepade

 

Сторінка в розробці. Вибачте за незручності. Будь-яку інформацію уточнюйте за телефоном +38 (068) 358 91 49

                Компания ООО «КТС-Интек» производитель готового продукта-решения АСКУЭ «быт», который построен на базе беспроводной системы сбора Embee (mesh технологии Zigbee) и является партнером компании ООО «НПО ЭМБИ» (украинским производителем Zigbee модемов).

 ПРОДУКТА-РЕШЕНИЯ «АСКУЭ «быт» с системой сбора Embee mesh (далее ПРОДУКТ).

ПРОДУКТ состоит из компонентов:

·         Счетчиков различных производителей (Энергомера, Телетек, Меркурий, и др.) в которые встроенные модемы EMBEE.

·         Координатор EMBEE радиосети, который является «мастером» всей радиосети для встроенных в счетчики модемов EMBEE.

·         Шлюзов Zigbee-GSM-GPRS,  УСПД-ETHERNET.

·         ПО «КТС-ИНТЕК Радио Сбор».

         Наличие собственной радиосети Embee mesh в счетчиках различных производителей в одной системе АСКУЭ, позволяет оптимально гибко строить решения с дешевой ценой точки учета для конечного потребителя. 

ОСОБЕННОСТЬ ПРОДУКТА-РЕШЕНИЯ

·         В одной радиосети может работать от 500-3000 счетчиков различных производителей с опросом на один координатор EMBEE. Это дает возможность получить минимальную цену точки учета, так как есть возможность выбрать счетчик по минимальной цене.

·         Простота монтажа системы: Установил счетчики. Поставил координатор. Сконфигурировал опрос через ПО «КТС-ИНТЕК Радио Сбор»

·         Отсутствие обслуживания. Радиосеть оптимизирует ежеминутно маршруты между счетчиками. Это дает гарантию 100% сбора данных со счетчиков.

       ·         ПРОДУКТ возможно наращивать, покупая и добавляя новые счетчики с радиомодемами. Это удобно, так как на первом этапе                                минимальные вложения. Опрос счетчиков в таком варианте происходит используя планшет или смартфон на Android.

Вариант выбора построения продукта выбирает заказчик исходя из предпочтений по приборам учета, наличия денежных ресурсов на закупку и разворачивание системы АСКУЭ «быт». Варианты применения по этой ссылке.

Благодаря гибкости ПРОДУКТА, можно выстраивать различные маркетинговые предложения, например разновидность ПРОДУКТА-РЕШЕНИЯ «дисциплина платежей за электроэнергию».

 За 5 лет, на рынке уже опрашивается около 120000 точек учета.

Более подробно о беспроводной системе сбора на www.embee.ua

 

 

 

  

JSN Solid is designed by JoomlaShine.com