Наш телефон: +38 (068) 358 91 49           

      

 

Система Embee LED – це Ваша додаткова економія до 70%

В кожному LED ліхтарі вбудований надійний Zigbee радіомодем, що працює в неліцензійному діапазоні частот 2,4 ГГц. Як український виробник, Embee радіомодем внесений до таблиці випромінювальних пристроїв, які дозволені до використання в Україні. Радіомодеми в ліхтарях, утворюють єдину локальну радіомережу, передаючи інформацію один через одного. Радіус дії одного радіомодема в ліхтарі до 500-800 метрів, а передаючи по ланцюжку, можна передавати сценарії індивідуального керування яскравістю LED ліхтарів на десятки кілометрів. Є можливість об’єднати в одну мережу лічильники електроенергії і контролювати миттєве споживання електроенергії LED ліхтарів, виявляючи несанкціоноване підключення.


Як споживач отримує додаткову економію електроенергії?

 

            Після встановлення ліхтарів, адміністратор системи бачить  на карті в ПО «E-SVITLO» всі ліхтарі встановлені в місті чи селищі. В паспорті ліхтаря, з карти, його можна присвоїти відповідній групі. Наприклад  групи «Перехрестя 85», «Перехрестя 75», «Пішохідний перехід»,   і так 175 різних груп. Кожній групі можна присвоїти добовий профіль яскравості з відповідною максимальною економією електроенергії .

           Наприклад для всієї групи «Пішохідний перехід» яскравість не повинна бути нижче 75%, відповідно для такої групи ліхтарів економія на електроенергії не більше 25%.  Інші не критичні ліхтарі, можна набирати в групи з можливістю встановлення профілю яскравості 10-30%. Тому економія електроенергії в таких групах буде 70-90%. Максимальна кількість ліхтарів в системі на один шлюз 1000-4000 шт. В шафах керування через мережу ліхтарів, адміністратор може подивитись 30 хв. профілі споживання по лініям ліхтарів, та оцінити рівень витрат на електроенергію, а також порівняти з розрахунковою економією, яка виставлена по групах. Система дуже проста в керуванні та дозволяє керувати як з WEB програмного забезпечення так і з смартфону.

 


8 років досвіду.   120 000 шт, радіомодемів Embee на ринку обліку електроенергії


ledled Основний компонент системи Embee LED, ліхтарі українського виробника  НПП Радій.  Гарантія якості LED ліхтарів від лідера галузі, який має широку лінійку освітлювального обладнання. В кожному ліхтарі вбудований радіомодем Embee.     LED ліхтарі потужністю від 25 до 1000 Вт.


                                                 Практичне використання:      900 шт. LED ліхтарів в одній єдиній радіомережі на один шлюз Ethernet/Zigbee.

Характеристики системи Embee LED

- Максимальна кількість LED ліхтарів в одній локальній радіомережі 1000 шт.

- керування сценаріями індивідуальної яскравості LED ліхтаря в залежності від години доби та інтенсивності руху.

- контроль споживання електроенергії групи LED ліхтарів.

- керування ліхтарями дистанційно з будь якого комп’ютера під’єднаного до інтернету.

- можливість вибору індивідуального сценарію керування групами ліхтарів. (по вулицях).

- автоматичне визначення інтенсивності руху на вулиці для групи ліхтарів, та присвоєння відповідного сценарію економії електроенергії для відповідної групи.

- графічна прив’язка ліхтаря до карти.

- Шлюз Zigbee/3G/Ethernet встановлюється в любому зручному місці локальної радіомережі LED ліхтарів, за допомогою якого через Internet можна вмикати/вимикати або керувати індивідуальною яскравістю ліхтаря. Шлюз дозволяє зберігати сценарії керування групами, та індивідуальними ліхтарями в групах. Захист радіомережі під паролем.

UC KTS smal
- додатковий компонент системи Embee® LED, лічильник електроенергії 3ф з реле вимикання групи ліхтарів, дозволяє отримати профіль навантаження 30 хв. інтервалів та контролювати миттєве споживання електроенергії групи ліхтарів. mtx 4k smal1l
- За допомогою програмного забезпечення, виконується керування Системою LED ліхтарів, встановлюються сценарії керування, індивідуально, та по групах. Задається базовий рівень економії 40-70% для певної групи чи всієї мережі. ПО дозволяє переглядати журнали графіків споживання груп ліхтарів в залежності від сценаріїв економії. soft

 LED ліхтарі + система індивідуального керування Embee® LED - це додаткова економія до 70% на оплаті за освітлення вулиць. Система Embee® LED це інструмент, яким замовник може сам визначати рівень своїх витрат та вибирати сценарії економії.
Приклад: Витрати на оплату за електроенергію в місяць 100 шт. LED ліхтарів потужністю 50Вт, при ціні 1.13 грн/кВт, складає ~ 1100 грн/міс. (середній час роботи 7 годин). Витрати на оплату спожитої електроенергії з системою Embee® LED індивідуального керування 100 шт ліхтарів складе 400 – 600 грн.
Економія, яку вносить система керування Embee® LED при керуванні ліхтарями, складає від 500 до 700 грн в місяць.
За додаткову економію можна покрити виплату відсотків запозичених коштів. Термін окупності LED ліхтарі + система Embee в порівнянні з LED ліхтарями без системи на 35-40% швидший.
Гнучкість та самоорганізація системи Embee® LED дозволяє поетапно розбудовувати мережу керування освітленням, купуючи LED ліхтарі невеликими партіями.

Переваги системи
- додаткова економія 40-70% на електроенергії, у порівнянні зі звичайним LED ліхтарем.
- індивідуальне керування яскравістю ліхтарів системи.
- на 40% скорочення терміну окупності.
- збільшення терміну експлуатації LED ліхтарів на 50%.
- дистанційний контроль профілю споживання групи ліхтарів.
- виявлення несанкціонованого підключення до електромережі.
- скорочення експлуатаційних витрат на обслуговуванні.

 

Flyer web systems2

КУПУЙ  УКРАЇНСЬКЕ!

ОБИРАЙ НАЦІОНАЛЬНОГО ВИРОБНИКА НАДІЙНИХ СИСТЕМ!!!


 

  

Войти в e-oblik.in.ua

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com