Наш телефон: +38 (068) 358 91 49           

      

 

Система Embee LED – це Ваша додаткова економія до 70%

В кожному LED ліхтарі вбудований надійний Zigbee радіомодем, що працює в неліцензійному діапазоні частот 2,4 ГГц. Як український виробник, Embee радіомодем внесений до таблиці випромінювальних пристроїв, які дозволені до використання в Україні. Радіомодеми в ліхтарях, утворюють єдину локальну радіомережу, передаючи інформацію один через одного. Радіус дії одного радіомодема в ліхтарі до 500-800 метрів, а передаючи по ланцюжку, можна передавати сценарії індивідуального керування яскравістю LED ліхтарів на десятки кілометрів. Є можливість об’єднати в одну мережу лічильники електроенергії і контролювати миттєве споживання електроенергії LED ліхтарів, виявляючи несанкціоноване підключення.


Як споживач отримує додаткову економію електроенергії?

 

            Після встановлення ліхтарів, адміністратор системи бачить  на карті в ПО «E-SVITLO» всі ліхтарі встановлені в місті чи селищі. В паспорті ліхтаря, з карти, його можна присвоїти відповідній групі. Наприклад  групи «Перехрестя 85», «Перехрестя 75», «Пішохідний перехід»,   і так 175 різних груп. Кожній групі можна присвоїти добовий профіль яскравості з відповідною максимальною економією електроенергії .

           Наприклад для всієї групи «Пішохідний перехід» яскравість не повинна бути нижче 75%, відповідно для такої групи ліхтарів економія на електроенергії не більше 25%.  Інші не критичні ліхтарі, можна набирати в групи з можливістю встановлення профілю яскравості 10-30%. Тому економія електроенергії в таких групах буде 70-90%. Максимальна кількість ліхтарів в системі на один шлюз 1000-4000 шт. В шафах керування через мережу ліхтарів, адміністратор може подивитись 30 хв. профілі споживання по лініям ліхтарів, та оцінити рівень витрат на електроенергію, а також порівняти з розрахунковою економією, яка виставлена по групах. Система дуже проста в керуванні та дозволяє керувати як з WEB програмного забезпечення так і з смартфону.

 


8 років досвіду.   120 000 шт, радіомодемів Embee на ринку обліку електроенергії


ledled Основний компонент системи Embee LED, ліхтарі українських виробників в які вбудовуються контролери керування.   з вбудований радіомодемом Embee.     LED ліхтарі з контролерами можуть бути потужністю від 40 до 1000 Вт.


                                                 Практичне використання:      900 шт. LED ліхтарів в одній єдиній радіомережі на один шлюз Ethernet/Zigbee.

Характеристики системи Embee LED

- Максимальна кількість LED ліхтарів в одній локальній радіомережі 1000 шт.

- керування сценаріями індивідуальної яскравості LED ліхтаря в залежності від години доби та інтенсивності руху.

- контроль споживання електроенергії групи LED ліхтарів та індивідуально кожного ліхтаря.

- керування ліхтарями дистанційно з будь якого комп’ютера під’єднаного до інтернету.

- можливість вибору індивідуального сценарію керування групами ліхтарів. (по вулицях).

- автоматичне визначення інтенсивності руху на вулиці для групи ліхтарів, та присвоєння відповідного сценарію економії електроенергії для відповідної групи.

- графічна прив’язка ліхтаря до карти.

- Шлюз Zigbee/3G/Ethernet встановлюється в любому зручному місці локальної радіомережі LED ліхтарів, за допомогою якого через Internet можна вмикати/вимикати або керувати індивідуальною яскравістю ліхтаря. Шлюз дозволяє зберігати сценарії керування групами, та індивідуальними ліхтарями в групах. Захист радіомережі під паролем.

UC KTS smal
- додатковий компонент системи Embee® LED, лічильник електроенергії 3ф з реле вимикання групи ліхтарів, дозволяє отримати профіль навантаження 30 хв. інтервалів та контролювати миттєве споживання електроенергії групи ліхтарів. mtx 4k smal1l
- За допомогою програмного забезпечення, виконується керування Системою LED ліхтарів, встановлюються сценарії керування, індивідуально, та по групах. Задається базовий рівень економії 40-70% для певної групи чи всієї мережі. ПО дозволяє переглядати журнали графіків споживання груп ліхтарів в залежності від сценаріїв економії. soft

 LED ліхтарі + система індивідуального керування Embee® LED - це додаткова економія до 70% на оплаті за освітлення вулиць. Система Embee® LED це інструмент, яким замовник може сам визначати рівень своїх витрат та вибирати сценарії економії.
Приклад: Витрати на оплату за електроенергію в місяць 100 шт. LED ліхтарів потужністю 70Вт, при ціні 2.50 грн/кВт, складає ~ 1225 грн/міс. (середній час роботи 7 годин). Витрати на оплату спожитої електроенергії з системою Embee® LED індивідуального керування 100 шт ліхтарів складе 500 – 600 грн.
Економія, яку вносить система керування Embee® LED при керуванні ліхтарями, складає від 600 до 700 грн в місяць.
За додаткову економію можна покрити виплату відсотків запозичених коштів. Термін окупності LED ліхтарі + система Embee в порівнянні з LED ліхтарями без системи на 35-40% швидший.
Гнучкість та самоорганізація системи Embee® LED дозволяє поетапно розбудовувати мережу керування освітленням, купуючи LED ліхтарі невеликими партіями.

Переваги системи
- додаткова економія 40-70% на електроенергії, у порівнянні зі звичайним LED ліхтарем.
- індивідуальне керування яскравістю ліхтарів системи.
- на 40% скорочення терміну окупності.
- збільшення терміну експлуатації LED ліхтарів в 2-3 рази.
- дистанційний контроль профілю споживання групи ліхтарів.
- виявлення несанкціонованого підключення до електромережі.
- скорочення експлуатаційних витрат на обслуговуванні.

 

СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ПЛАТФОРМИ РОЗУМНОГО МІСТА:

ДОДАТКОВІ СЕРВІСИ, ЩО ОТРИМАЄ ГРОМАДА ЧИ МІСТО

1) Електричні лінії освітлення вдень під напругою, що дозволить продавати електроенергію в межах встрановленої потужності й отримувати дохід.

2) Можливість встановлення електричних зарядних станцій.

3) Можливість використовувати освітлення для керування попитом, взамін отримання нижчої ціни 1 кВт/год.

 

Flyer web systems2

КУПУЙ  УКРАЇНСЬКЕ!

ОБИРАЙ НАЦІОНАЛЬНОГО ВИРОБНИКА НАДІЙНИХ СИСТЕМ!!!


 

  

JSN Solid is designed by JoomlaShine.com